За сумлінну працю — вагомі здобутки
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 8-02-2017, 15:23
Переглядів: 691

Високу державну нагороду — орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав у День Соборності України генеральний директор ТзОВ «Надія» Василь Бічер. За дорученням Президента нагороду вручив Василю Георгійовичу голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук.

 

Варто зазначити також, що Василь Бічер є заслуженим будівельником України, має звання «Відмінник освіти», нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденами Рівноапостольського князя Володимира та Михайла Чудотворця Української православної церкви.

Впродовж минулоого року колектив очолюваний Василем Бічером здав в експлуатацію нове приміщення територіального центру в Кельменцях, провів капітальні роботи котельні та опалювальної системи у Купській ЗОШ №1, продовжує будівництво школи в Йорданештах, лікарської амбулаторії у Грушівці та ДНЗ у Валя Кузьмині, провів облаштування місцевих доріг та освітлення вулиць у селах Сторожинецького і Глибоцького районів. Колектив ТзОВ «Надія» та його керівник тісно співпрацюють з органами виконавчої та представницької влад Глибоччини та області, об’єднаними територіальними громадами.

Василь ГЕЙНІШ.

Фото Георгія Семенюка.

«Новий день»


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет