Ще один турнір з настільного тенісу відбувся у Карапчіві на високому рівні
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 29-03-2017, 11:47
Переглядів: 281

Як ми і анонсували у попередньому номері, минулої неділі, 26 березня, у Карапчіві відбувся традиційний відкритий чемпіонат села з настільного тенісу, який був приурочений до 444-ї річниці з дня першої письмової згадки про Карапчів.

Відкрили турнір приватний підприємець Микола Ватаманеску та сільський голова Микола Скутарь, які звернулись з вітальними словами до учасників та вболівальників. Опісля цього естафету перехопили «майстри малої ракетки», які стала авторами захопливої боротьби. Загалом у чемпіонаті взяли участь 20 тенісменів з Карапчіва, Йорданешт, Глибоки, Старого Вовчинця, Опришен, Грушівки, Станівців, а також з Ропчі, Сторожинецького району.

На початковому етапі учасників поділили на чотири групи. З кожної з них далі кваліфікувались по два спортсмени. Відтак, у боротьбі за пальму першості залишились вісім тенісменів, які визначили найкращого за круговою системою. У підсумку перше місце посів Віталій Супрович з Глибоки. Другим став Міхай Шапка з Йорданешт, а третім — Руслан Нікулеску зі Старого Вовчинця. За свої досягнення призери отримали медалі та дипломи від Карапчівської сільради та приватного підприємця Миколи Ватаманеску. Спеціальні відзнаки вручили наймолодшому та найстаршому учасникам: десятирічній Марині Ткачук та семидесятирічному Дмитру Зозуляку.

Організатори турніру дякують всім, хто долучився, аби він пройшов і цього року на високому рівні. Зокрема, слова подяки лунають на адресу завідувача місцевого будинку культури Мірчі Іонця та суддівської бригади, до складу якої увійшли Георгій Савчук, Валентин Бойку та Микола Ткачук. Сподіваємось, що цей чемпіонат, який має вже доволі багату історію, «житиме» і надалі, адже, що-що, а спортивних подій нам явно бракує.

Георгій СЕМЕНЮК.


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет