Маріус Байка з Карапчіва очолив Федерацію армспорту України та продовжує підкорювати міжнародну арену
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 9-02-2017, 12:09
Переглядів: 692

Чимало вихідців з Глибоцького району стали відомим далеко за його межами. Це і випадок відомого армрестлера з Карапчіва Маріуса Байки, який став головою Федерації армспорту України. На цій посаді він перебуває вже деякий час і встиг навіть організувати два престижні турніри: Чемпіонат України для юнаків та юніорів, а також Всеукраїнський турнір з армспорту серед управлінь патрульної поліції.

Як розповів Маріус, головою Федерації армспорту України його обрали одноголосним рішенням і він є першим її керівником, адже вона була створена недавно.

Нагадаємо, що М. Байка вже довгий час є і президентом Чернівецької обласної федерації армспорту, яку він же і створив разом з Володимиром Дорошем. Відомий Маріус також своїми досягненнями не тільки як функціонер, але і як спортсмен міжнародного класу. Він тріумфував на змаганнях з армспорту у Німеччині, Іспанії, Італії. А днями наш земляк додав до свого доробку ще один тріумф. Цього разу він виступив з успіхом у Норвегії, де відбувся турнір Viking Arms 2017. І на правій, і на лівій руці Маріус здобув «бронзу».

Георгій СЕМЕНЮК, «Новий день»


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет