Скарбничка тереблеченських таеквондистів поповнилась черговими нагородами
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 18-03-2018, 19:29
Переглядів: 347

Останніми роками у нашому районі активно почав розвиватись і набувати популярності відносно новий для Глибоччини вид спорту - таеквондо. У цьому - заслуга вихованців спортивного клубу "Варяг" з Тереблечі, які з високою регулярністю здобувають престижні місця на різноманітних змаганнях.

Своє реноме тереблеченські таеквондисти підтвердили і на нещодавньому відкритому чемпіонаті Чернівецької області з цього виду спорту, який відбувся у столиці Буковини. У турнірі, який пройшов за сприяння управління молоді та спорту Чернівецької ОДА, взяли участь близько 150 спортсменів з різних куточків нашого краю, які змагались у чотирьох категоріях: "Сила удару", "Спеціальна техніка", "Туль (формальні комплекси)", "Maсогі (вільний спаринг)".

Серед учасників - і 8 представників СК "Варяг", які з успіхом захистили честь Глибоцького району. Загалом "юні варяги" завоювали 20 нагород: 7 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. Найкращі результати показали: Олександр Анадимб (3 золоті медалі та 1 бронзова), Григорій Ротар (3 срібні медалі та 1 бронзова), Дмитро Мельничук (1 золото, 1 срібло та 1 бронза та Георгій Стратулат (3 бронзові нагороди).

Георгій СЕМЕНЮК, "НОВИЙ ДЕНЬ".
Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет