Снігопад не став на заваді настільному тенісу
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 18-03-2018, 20:47
Переглядів: 497

Незважаючи на не дуже "дружні" погодні умови, змагання з настільного тенісу, про які ми анонсували в минулому номері нашої газети, все ж таки відбулись сьогодні у Карапчіві.

Як і турнір з шашків, який пройшов на тиждень раніше, першість з настільного тенісу у Карапчіві була приурочена до 445-ї річниці з першої письмової згадки про село, а до її організації долучились приватний підприємець Микола Ватаманеску та місцева сільська рада на чолі із Миколою Скутарем.

Учасників турніру з Карапчіва, Йорданешт, Просіки та Глибоки спершу поділили на дві групи, з яких у наступний етап пройшли по троє тенісистів, які і розіграли чемпіонство та призові місця.

Після кількагодинної напруженої боротьби головний суддя змагань Георгій Савчук оголосив переможців. Перше місце посів Міхай Шапка з Йорданешт (до речі, наш колега), на другій сходинці розмістився представник господарів змагання Іонуц Скутарь, а ще один тенісист із Йорданешт Михайло Тимку став третім. Їх нагородили медалями та грамотами.

Свої нагороди отримали також найстарший та наймолодший учасники турніру - Валерій Нікіфорюк з Йорданешт та Едуард Шородок з Просіки відповідно. Їх нагородив приватний підприємець з Йорданешт Траян Дирда.

Наостанок сільський голова Микола Скутарь подякував усім спортсменам та вболівальникам, які не злякались примх природи, завітали до Карапчіва та стали частиною цього турніру. Слова подяки лунали і на адресу директора Будинку культури Мірчі Іонцю, який подбав про підготовку приміщення до змагання.

Георгій СЕМЕНЮК, "НОВИЙ ДЕНЬ".


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет