Їх залишилось лише чотири
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 29-03-2018, 10:27
Переглядів: 91

Глибока, Волока, Чагор та Коровія продовжують боротьбу за чемпіонство

На початку сезону на перемогу у зимовому чемпіонаті Глибоцького району з міні-футболу претендували 23 команди. У ході турніру деякі команди зійшли з дистанції шляхом зняття, а інші не змогли подолати груповий етап за спортивним принципом.

А відтак, на стадії плей-офф боротьбу продовжили 8 найкращих команд, як цього і передбачає регламент. Це Кам’янка (Горби) — 1 місце у групі «А», Глибока — друге місце у  групі «А», Сучевени — третє місце у групі «А», Молодія — четвете місце у групі «А», Волока — перше місце у групі «Б», Чагор — друге місце у групі «Б», Стерче — третє місце у групі «Б» та Коровія — четверте місце у групі «Б». Вони сформували чотири чвертьфінальні пари згідно досягнень на груповому етапі: 1 А — 4 Б, 2 А — 3 Б, 3 А — 2 Б, 4 А — 1 Б.

Матчі чвертьфіналу відбулись у неділю, 25 березня, на майданчику із штучним покриттям спортивно-оздоровчого комплексу «Козацький хутір», що у Тарашанах, який приймав, як відомо, весь чемпіонат. У цих поєдинках були зафіксовані наступні результати:

Кам’янка (Горби) — Коровія — 2:2 (1:3 по пенальті),

Глибока — Стерче — 6:4,

Сучевени — Чагор — 0:5,

Молодія — Волока — 7:11.

Отож, до розв’язки у чемпіонаті залишилось чекати недовго. Вже наприкінці цього тижня відбудуться вирішальні матчі, в яких і визначаться чемпіон та володарі призових місць. У суботу, 31 березня, у півфіналах зіграють:

Коровія — Чагор (початок 16:00),

Глибока — Волока (початок 16:45).

А вже наступного дня, у неділю, 1 квітня, переможці цих пар розіграють перше місце, а команди, які зазнають поразок у півфіналах поборяться за третє місце. «Бронзовий» матч розпочнеться о 14:00, а поєдинок за чемпіонський титул — о 14:45.

Георгій СЕМЕНЮК, "НОВИЙ ДЕНЬ".


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет