Два місяці сповнені спорту
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 29-03-2018, 10:31
Переглядів: 123
Протягом лютого та березня Глибоцька районна організація ВФСТ «Колос» провела ряд цікавих змагань.

Так, з 10 лютого по 10 березня відбувся чемпіонат району з волейболу серед чоловіків. Змішана система, за якою він проводився, на думку більшості представників команд, була найбільш об’єктивною і справедливою. Тури чемпіонату проходили в різних спортивних залах (Турятського НВК, Глибоцької ДЮСШ, Черепковецької ЗОШ), а фінальна частина — у спортзалі Кам’янської ЗОШ і, користуючись нагодою, хочу подякувати начальнику управління освіти РДА Василю Барарюку і всім керівникам навчальних закладів за можливість якісно провести змагання з волейболу.

Чемпіонат району (особливо його фінальна частина) проходив у досить напруженій спортивній боротьбі. Інтрига щодо майбутнього чемпіона та призерів зберігалась до останнього матчу турніру. У підсумку, команда села Станівці, минулорічний чемпіон, підтвердила свій статус, ставши вдруге поспіль найкращим волейбольним колективом Глибоччини. Друге місце дісталось команді із Турятки, а бронзовим призером стала молодіжна команда села Сучевени. За рішенням представників команд були визначені кращі гравці чемпіонату: Іван Паламарюк (Димка), Андріан Зеленівський (Сучевени), Андрій Гулей (Турятка) та В'ячеслав Партика (Станівці). Переможець і призери турніру, також кращі гравці були відзначені пам’ятними кубками, медалями і грамотами.

Наступним спортивним заходом став відкритий волейбольний турнір пам’яті братів Ротар, що традиційно проводиться у Турятці. Цьогоріч у ньому взяли участь призери чемпіонату нашого району, а також гості із Дяківців, Герцаївського району. Переможцем турніру стали станівецькі волейболісти, друге місце посіли господарі, а третє місце здобули волейболісти із Сучевен.  Пам’ятними медалями, кубками, цінними призами були відзначені всі учасники змагань. Наймолодшим гравцем турніру був Едуард Андріой (Турятка), найстаршим — Олег Тутунару (Дяківці), а кращим гравцем став В'ячеслав Партика (Станівці).

А у неділю, 25 березня, у рамках районних сільських спортивних ігор проводилась першість Глибоцького району з настільного тенісу серед ФСК, КФК сільських і селищної рад, в якій за перемогу боролись 11 команд. Також цього дня відбулась особиста першість серед чоловіків і дівчат.

Переможцями командних змагань стали спортсмени ФСК «Луковиця», друге місце здобули минулорічні переможці — команда ФСК «Волока», а третє місце дісталось тенісистам ФСК «Коровія». В особистому заліку перемогу святкував Павло Підойма (Луковиця), другим став Артур Морар (Волока), а третім — Марін Головач (також Волока). Серед дівчат кращими були Юстіна Павленко (Волока), Маріна Ткачук (Старий Вовчинець) та Ксенія Голунга (Коровія). Всі призери особистої першості нагороджені пам’ятними медалями і грамотами.

Варто також зазначити, що 11 березня у Корчівцях відбувся відкритий турнір Кам’янської ДЮСШ з волейболу серед юнаків і дівчат 2001 р.н. і молодших. Це своєрідний звіт тренерів-викладачів з волейболу продемонстрував, що юні волейболісти прагнуть досягти певного вдосконалення навичок гри. Рівень, звичайно, бажано, щоб був кращим, але натхнення і завзятість, з якими грали юні спортсмени говорять про те, що ми на вірному шляху. І таких змагань треба, і будемо, проводити більше.

А ця першість визначила наступних лауреатів. Серед хлопців перемогу святкували волейболісти Сучевенської ЗОШ (філія Кам’янської ДЮСШ) — тренер-викладач Ігор Борош, друге місце посіли юні спортсмени з Димківського НВК (філія Кам’янської ДЮСШ) — тренер-викладач Микола Іванес, третє місце дісталось команді Корчівецької ЗОШ (філія Кам’янської ДЮСШ) — тренер-викладач Іван Чіківчук, четвертими були (з ослабленим складом через хворобу ключових гравців) волейболісти Карапчівського ліцею (філія Кам’янської ДЮСШ) — тренер-викладач Микола Божеску. Серед дівчат тріумфували волейболістки Корчівецької ЗОШ.

Кращими гравцями турніру стали Іван Горащук (Димківський НВК) та Крістіна Василюк (Сучевенська ЗОШ). Всі переможці і призери нагороджені пам’ятними медалями, дипломами і грамотами.

Антон ТЕЛЕГУЗ,

голова Глибоцької РО ВФСТ «Колос».


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет