Юнак із Опришен — надія буковинського плавання
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 29-03-2018, 10:41
Переглядів: 260
Багато ви знаєте плавців із Глибоцького району, які б займались цим видом спорту на професійному рівні і здобували нагороди на престижних турнірах? Ось і я до знайомства із цим, безперечно, талановитим хлопцем не знав жодного.

Плавання — це один з найкрасивіших та найвидовищніших видів спорту. Часто у цій дисципліні все вирішують десяті, соті, а іноді навіть тисячні долі секунди. Але, водночас, цей вид спорту приваблює не тільки цим. Окрім видовищності, він цікавий широкому загалу своєю користю для здоров’я, особливо для дитячого організму.

Плавати люблять майже всі. Різниця лише у тому, що хтось робить це для того, аби тримати себе у формі чи весело провести час, а для інших — це вид професійної діяльності. І для тих, хто вибрав займатись плаванням професійно, дорога до вершини є нелегкою. Якщо у містах умови для того, аби займатись плаванням існують, то у районних центрах та селах з цим дуже проблематично. Ось так і виходить, що люди, які проживають не у містах, майже позбавлені шансу займатись плаванням на серйозному рівні. Вони б із задоволенням зробили це, якби мали де. А так, наразі, єдине, що залишається  — долати по декілька добрих (іноді десятків) кілометрів декілька разів на тиждень до найближчого міського басейну.

Тому, нічому дивуватись, що призові місця на змаганнях з плавання здебільшого займають містяни. Проте, як і у будь-якого правила, і тут трапляються винятки. Хоч Глибоцький район і не має традицій у цьому виді спорту, але майбутнє обіцяє бути кращим. Це завдяки ще юному, але дуже перспективному плавцю Владиславу Бошелюку. Чотирнадцятирічний хлопець живе в Опришенах та навчається у восьмому класі Глибоцької гімназії. Перші кроки у плаванні він зробив ще у першому класі, але більш серйозно почав займатись останні два роки у споривному клубі «Титан», що у Чернівцях. Тут його тренує Людмила Юріївна Сідлецька. Декількаразові тренування  на тиждень дають свій результат, при чому доволі непоганий. Владислав був учасником багатьох турнірів у Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, а також спробував свої сили і на змаганнях за кордоном, виступивши три рази у Сучаві (Румунія).

Найсвіжіший успіх Владислава відбувся на чемпіонаті Чернівецької області з плавання серед юнаків та дівчат, де хлопець двічі піднявся на п’єдестал пошани. Тут він змагався у віковій категорій юнаків 2004-2005 років народження і молодших та завоював два других місця: на дистанціях у 50 та 200 м вільним стилем.

Окрім плавання, юнак займається ще й футболом та баскетболом, але, як сам зізнається, у майбутньому мріє стати професійним плавцем. Ну що ж, нехай його мрії стануть реальністю. Ми будемо тримати за нього кулаки, а найближча нагода вболівати за Владислава буде наприкінці квітня, коли наш юнак змагатиметься в Ужгороді.  

Георгій СЕМЕНЮК, "НОВИЙ ДЕНЬ".


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет