Восьмикласниця з Кам’янки зібрала понад 2 тисячі гривень для хворої дівчинки
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 9-02-2017, 12:43
Переглядів: 342

Учні Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів беруть участь у багатьох акціях милосердя і допомоги. Школярі разом з адміністрацією неодноразово організовували тематичні аукціони і допомагали воїнам АТО, хворим дітям, людям поважного віку.

Так, нещодавно учениця 8-Б класу Олеся Куделько протягом тижня провела акцію милосердя під назвою «Дорога до серця». Дівчинка пропонувала школярам купити символічну наліпку-сердечко із гарними малюнками, аби коштами допомогти маленькій дворічній Дарії, яка хворіє, а також її батькам Ігорю Богдановичу та Аллі Георгіївні, які потребують фінансової підтримки для коштовного лікування донечки.

Зібрані кошти (2105 грн.) Олеся вручила батьку Дарії разом із заступником з виховної роботи школи Юрієм Семеновичем Кирстюком.

Олеся — звичайна дівчинка, але ж скільки добра та любові у її юному сердечку. Висловлюємо велику подяку батькам нашої учениці, які допомогли восьмикласниці підготуватися до проведення цієї акції. Хай живе добро і милосердя! Нехай вони єднають і дітей, і дорослих!


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет