У Кам'янці забруднили колодязь мустом
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 14-02-2017, 09:51
Переглядів: 462

Повідомлення, що надійшло з Кам’янки цими днями до санітарної служби району, а відтак і до райвідділу поліції було вельми тривожним. Чиїсь зловмисні дії забруднили два колодязі, з котрих надходить трубами вода для їдальні місцевої школи.

— Проведена перевірка, — зазначив начальник відділу санітарної служби Тоадер Ниміжан, — підтвердила, що колодязі забруднені коровячим мустом, у воді містилась кишкова паличка  і вона мала запах фекалій. Тож, довелось негайно заборонити використання води. Опісля очистити ту брудну воду з колодязів і труб, водонапірної башти, провести гіперхлоризацію. І тільки щойно ми дали дозвіл на використання води у школі.

За словами начальника райвідділу поліції Віталія Теутуляка за зверненням громадян також провели перевірку щодо зловмисних дій, опитали свідків. Однак, конкретних осіб причетних до зловмисних дій виявити не вдалось.

Треба сказати, що і працівники санслужби і співробітники поліції наголосили на тому, що колодязі вимагають надійної охорони та уникнення легкої доступності до них. Тому керівництву школи і сільської ради дані відповідні рекомендації щодо наведення порядку в захисті колодязів, що знаходяться за півтора кілометрів від села.

Слава Богу, цього разу обійшлося без важких наслідків отруєння користувачів води, зокрема дітей. Хотілося би вірити, що з наведеної пригоди у Кам’янці зроблять належні висновки.

Василь ГЕЙНІШ, "Новий день"

Фото ілюстративне.
Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет