На Глибоччині вшанували воїнів-афганців
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 14-02-2017, 15:07
Переглядів: 200

Війна в Афганістані вдарила сильно по Україні. Через горнило цієї страшної війни пройшли більше 160 тисяч українців, з яких 2378 загинули, а 60 вважаються зниклими безвісти, або тими, що потрапили в полон. Поранення отримання понад 8 тисяч наших співвітчизників, серед яких більше 4600 стали інвалідами. Неоминула ця біда і Глибоччину. Чимало наших земляків виконували свій обов’язок у далекому Афганістані і, на превеликий жаль, не всі повернулися додому живими.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається щороку 15 лютого. Цьогоріч на Глибоччині урочистості  з цієї нагоди відбулись напередодні, у вівторок, 14 лютого. У сесійній залі райради зібрались воїни-афганці з нашого району, представники влади та громадськості. До присутніх звернулись голова Глибоцької райради Петро Панчук, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць, голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк, Тарашанський сільський голова Василь Чуляк, голова районного осередку Української спілки воїнів Афганістану Василь Білічук. З їх уст лунали щирі слова подяки на адресу мужніх воїнів, а також афганцям вручили грамоти та подяки.

Вшанування продовжилось біля селищного пам’ятника воїнам-афганцям, до якого лягли вінки та квіти, як знак того, що пам’ять про наших земляків, які загинули в Афганістані буде жити навіки.

Георгій СЕМЕНЮК, "Новий день"

Фото автора. 


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет