Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 21-02-2017, 12:52
Переглядів: 173

Цей відкритий турнір з настільного тенісу, що уперше відбувся 19 лютого у спортзаліСтарововчинецького ліцею, зібрав 18 дорослих та 20 учасників шкільного віку. Забігаючи наперед, скажу також, що змагання викликали неабиякий інтерес учисленних глядачів — і недарма, бо тут було що подивитись і ким захопитись.

Щодо дорослих спортсменів, то серед них перше місце виборов Віталій Супрович ізГлибоки, а дві наступні сходинки змагань посіли тенісисти зі Старого Вовчинця —Михайло Ткачук та Ярослав Оленюк.

А ось серед школярів три перші місця розподілили між собою Марина Ткачук, МаксимДанчинський та Йосип Шмідт із Старого Вовчинця і Кам’янки.

Ісправжній професіоналізм показали згодом у VIP-турнірі юні чернівецькі майстрималої ракетки, зокрема Артем Овчинников, Анастасія Козак, Максим Михайлович іНадія Ковтун, яким вельми щиро аплодували уболівальники.

Звісно, усі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними призами,за що окрема подяка спонсорам турніру.