Карапчівські каратисти — знову серед найкращих
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2017, 14:46
Переглядів: 212

Минула неділя, 26 лютого, стала багатою на спортивні події. Змагались цього дня і на татамі з карате. Зокрема, відбулась першість Чернівецької області з кіокушинкай карате, яка зібрала 135 спортсменів з обласного центру, а також Хотинського, Новоселицького та Глибоцького районів.

Усього у боротьбу за високі місця вступили 11 клубів, серед яких і команда з Карапчіва, яка була представлена 12 борцями. І варто наголосити, що виступили вони з успіхом. Жоден каратист не опустився нижче четвертого місця. Сергій Божеску, Микола Опаєц, Кевін Костинян, Максим Іонець, Андрій Костинян та Георгій Товарницький стали четвертими. Григорій Мотреску, Іван Мотреску та Крістіан Костинян посіли третє місце. Дмитро Борош та Андрій Божеску піднялись на другій сходинці п’єдесталу, а Раду Скутарь став чемпіоном. Тренує юних каратистів Олексій Спрід.

Нагадаємо, що у Карапчіві діти займаються кіокушинкай карате вже декілька років і з кожним днем цей вид єдиноборств набуває все більшої популярності у селі. Нині до карапчівської секції кіокушинкай карате входять більше 20 хлопців та дівчат різного віку.

Георгій СЕМЕНЮК, "Новий День"


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет