Особливий день для Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату
Добавив: hlyboka
Коментарів: 0
Добавлено: 15-02-2018, 09:16
Переглядів: 239

Важлива подія для Глибоцького району відбулась у вівторок, 13 лютого. Саме цього дня після реконструкції офіційно відкрили перший корпус  Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату.

Cеред гостей, які взяли участь у цьому заході були голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Віталій Савкін, Сучевенський сільський голова Аурел Баш та інші. У своїх виступах вони наголосили, що відкриття подібних об’єктів соціальної сфери є надзвичайно важливим для суспільства, оскільки ми завжди повинні піклуватися про соціально незахищені верстви населення. Такі люди найбільше потребують уваги та турботи як з боку суспільства, так і держави зокрема.

Як зазначає офіційний сайт Глибоцької РДА, директор будинку-інтернату Юрій Олар поінформував, що в ході капітального ремонту було підготовлено для проживання 11 кімнат для 36 підопічних. Зокрема, було встановлено електромережу, замінено віконні та дверні блоки на металопластикові, пошпакльовано та пофарбовано стіни, облаштовано покриття з ламінату на поверхню підлоги. Після здійснених оздоблювальних робіт кожну кімнату оснащено новими сучасними меблями. Також здійснено ремонт зовнішньої мережі каналізації, душової кімнати, кухні, встановлено сучасний санвузол. Провели і капітальний ремонт сходів, які були оснащені пандусом, що створює належні умови для людей з обмеженими можливостями.

На завершення додам, що для капітального ремонту першого корпусу Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату із обласного бюджету було виділено 743,1 тис. грн., а роботи тривали шість місяців.

Наш кор.


Web: http://nanewday.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Глибоцька газета "Новий день"
та румуномовне видання
"Monitorul de Hliboca"


Тел. (03734) 2-44-40, 2-21-94.

Адреса: 60400, смт.Глибока, вул.Борців за волю України, 5.

E-mail: newday@email.ua

Web: http://nanewday.cv.ua/

Передплатні індекси:
61542 - укр., 61543 - рум.

Особистий кабінет