Добавлено: 22-02-2018, 10:21
Переглядів: 221

На чемпіонаті області кожен представник команди завоював нагороди.

Вони розпочали свою спортивну кар’єру не так вже й давно, але їхнім результатам міг би позаздрити чи не кожний дорослий спортсмен. Пишучи ці слова, я маю на увазі юних таеквондистів із спортивного клубу «Варяг», який функціонує у Тереблечі.

Свій високий клас вони продемонстрували і на чемпіонаті Чернівецької області з таеквондо, який відбувся нещодавно у нашому обласному центрі. Тут тереблеченська команда була представлена 12 спортсменами, а загалом на цьому турнірі за перемогу боролись 83 таеквондистів із різних куточків Буковини у чотирьох категоріях: туль, командний туль, спеціальна техніка та power test (вимірювання сили удару).

Додому наші земляки повернулись із повною скарбничкою нагород та третім загальнокомандним місцем. До свого активу вони записали 4 золотих, 5 срібних та 17 бронзових медалей. Нагороди здобув кожен представник команди, який брав участь у чемпіонаті. Найкращі результати показали: Олександр Анадимб (2 золоті медалі), Дмитро Мельничук (2 золоті медалі), Григорій Ротар (1 срібна та 2 бронзові медалі), Олександр Кожокар (3 бронзові медалі), Богдан Цимбал (1 срібна та 1 бронзова медалі), Георгій Стратулат (1 срібна та 1 бронзова медалі). Також варто додати, що Олександр Анадимб, Олександр Німіжан, Олександр Кожокар в розділі «Командний туль» здобули друге місце.